Panasonic Türkiye’de atama

Panasonic’in Ocak 2010’da faaliyete başlayan Türkiye Ofisi, kadrosuna yeni isimler katarak büyümeye devam ediyor...

12.10.2010 - 00:00 | MediaCat

Panasonic’in Ocak 2010’da faaliyete başlayan Türkiye Ofisi, kadrosuna yeni isimler katarak büyümeye devam ediyor. Panasonic Klima Satış ve Pazarlama Müdürü görevini 13 Eylül 2010 tarihinde devralan Melis Bozoğlu, Panasonic Klima Sistemlerinin pazarlama stratejileri, stok yönetimi ve kampanya çalışmaları gibi geniş çaplı sorumluluklarını üstlenecek.

Melis Bozoğlu kimdir?
1977 doğumlu Melis Bozoğlu lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamladı. Londra Middlesex Üniversitesi’nde Pazarlama Yönetimi dalında yüksek lisans yapan Bozoğlu bu dönemde Türk Tekstil ve Giyim sektörlerinin uluslararası pazardaki rekabet konumuna dair ayrıntılı bir tez çalışmasına imza attı. Akıcı derecede İngilizce bilen Melis Bozoğlu kariyerine La Suisse Insurance Ltd. firmasının pazarlama departmanında başladı. 2005 yılından itibaren de Vestel Grubu’nda Dayanıklı Tüketim Malzemeleri Ürün Müdürü olarak çalıştı. Panasonic Klima Satış ve Pazarlama Müdürü görevine başlamadan önce de yine Vestel Dayanıklı Tüketim Malzemeleri’nin Orta Doğu ve BDT Ülkeleri Ürün Müdürü görevini yürütmekteydi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.