L’Oréal Paris’ten gençlere bir doz özgüven

Marka, The Prince's Trust ortaklığında, gençlerin kendilerine güvenmelerini sağlamak amacıyla yeni bir girişim başlattı.

28.02.2017 - 08:20 | Sultan Öncü Arslanoğlu

L'Oréal Paris'ten yeni inisiyatif: "All Worth It"

L’Oréal Paris, her daim övündüğü çeşitlilik savunuculuğunu yeni inisiyatifiyle de ortaya koyuyor. Her kim olursa olsun ve nereden gelirse gelsin, her bireyin değerli olduğunu savunan marka, The Prince’s Trust ile bir araya gelerek gençlerin kendilerinden şüphe etmek yerine kendilerine güvenen bireylere dönüşmelerinin amaçlandığı All Worth It adında yeni bir girişim başlattı. Ve bu girişimini McCann imzalı bir reklam filmiyle duyurdu.

İngiltere’de her üç gençten biri kendisine “inanmadığını” söylüyor. Bu özgüven eksikliği, eğitimsiz ve işsiz gençlerin ise yüzde 43’ünü etkileyen bir sorun. Meseleye çözüm teşkil etmesi amacıyla hayat bulan girişim, 1976 yılında Galler Prensi Charles tarafından gençlere destek olmak amacıyla kurulan kurum The Prince’s of Trust’ın bir parçası olacak. Girişim kapsamında verilecek güven eğitimlerine İngiltere’deki belirli özel merkezlerin yanı sıra dijital platformdan da erişilebilecek. Üç yıl sürecek eğitim programıyla kendilerini dışlanmış hisseden 10 bin gence ulaşılması planlanıyor.

Kampanyada markanın “özgüvenli olma” vurgusuyla özdeşleşen ünlü isimler başrolde yer alıyor. Girişim için hazırlanan seride, L’Oréal Paris’in marka elçisi Helen Mirren’ın yanı sıra Cheryl, Katie Piper, Marcus Butler ve Louisa Johnson gibi isimler kendi hikâyelerini paylaşarak gençlere özgüvenli olmaları gerektiği konusunda ilham kaynağı oluyorlar.

Kaynak: The Drum

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.