MediaCat

Eve şefkat dolu bir yolculuk

Vicks’in #TouchOfCare kampanyası yeni bir reklam filmiyle devam ediyor.

Eve şefkat dolu bir yolculuk

#TouchOfCare kampanyasıyla sevgi ve ilginin iyileştirici gücüne odaklanan P&G markası Vicks, uzun soluklu kampanyasına yeni bir reklam filmiyle devam ediyor.

160 yıllık mazisiyle Avustralya’nın en geniş çaplı STK’sı Mission Australia işbirliğinde hayat bulan yeni reklam filminde odağına evsizlik sorununu alan Vicks, hane içi şiddetin başlıca nedenlerinden biri olduğu ve Avustralya’da 116 bini aşkın insanı etkileyen evsizlik sorunuyla savaşmak için tüm Avustralyalıları Eylül 2019 tarihine kadar Coles süpermarket zincirinden Vicks ürünü satın alarak Mission Australia’ya dolaylı olarak bağışta bulunmaya davet ediyor.

Publicis Singapur CCO’su Ajay Vikram kampanya hakkında “Görünüşte en basit ve alelade bir şefkat eyleminin bile olağanüstü etkileri ve hayatın akışını değiştirme gücü olabilir. Vicks’in Touch of Care platformu toplumumuzun en zor durumdaki üyelerinin yaşamlarına can vermeye devam ediyor. Her bireyin hikâyesi daha fazla şefkat eyleminin hayat bulması için ilham verici olabilir” açıklamasında bulunurken, Vicks Yardımcı Marka Direktörü Akhilesh Negi kampanyayı şu sözlerle özetliyor:

“Vicks olarak şefkatin gücüne inanıyoruz. Vicks markası nesiller boyunca yaşamlara dokunması ve dünyanın dört bir yanından milyonlarca aileye sunduğu şefkatle tanındı. Herkesin kendilerine şefkat beslenmesinin ve şefkat beslenen kişi olmanın nasıl duygular olduğunu tatmaya hakkı olduğuna inanıyoruz.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.