MediaCat

Kendi makarnasını çıkaran fitness markası

Les Mills’ten önce terlemeye sonra spagetti yemeye davet eden girişim.

Fitness ile haşır neşir olanlar alt vücut antrenmanlarının ne kadar önemli olduğunu bilir ama bacak günü geldiğinde çoğu kaytarmaya yer arar. Grup egzersiz programlarıyla tanınan fitness markası Les Mills ise alt vücut odaklı çalışmak için yeterli motivasyonu bir türlü bulamayanları karbonhidrat dolu bir teklifle, makarnayla ikna etmeye çalışıyor.

Sekiz hafta sonunda squat kuvvetini yüzde 20, sıçrama yüksekliğini yüzde 19 artırmayı vadeden alt vücut odaklı yeni fonksiyonel antrenmanını tanıtmak isteyen Les Mills, Spaghetti Legs makarnasıyla herkesi önce terlemeye sonra spagetti yemeye çağırıyor.

Makarnanın lansmanı, programın yaratıcılarından antrenör Ben Main’in Instagram canlı yayınında gerçekleştirdiği antrenmanla yapıldı. Bu sayede izleyicilere yeni antrenman hakkında fikir edinme ve sınırlı sayıdaki makarnalardan birine sahip olma şansı tanındı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

LES MILLS (@lesmills)’in paylaştığı bir gönderi

Reklam ajansı nice&frank imzalı Choose Happy kampanyası kapsamında hayata geçirilen Spaghetti Legs makarnası, egzersizlerde eğlence ve esnekliğe daha fazla yer açarak Z Kuşağı’nın taleplerine yanıt sunmaya yönelik bir hamle.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.