GOBI 2020 için geri sayım başladı

Etkinlik bu yıl 1 - 4 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek.

05.02.2020 - 10:36 | MediaCat

GOBI 2020 için geri sayım başladı

İstanbul Teknik Üniversitesi Yatırım Kulübü tarafından 2008 yılından bu yana düzenlenen uluslararası iş ve yatırım zirvesi Global Opportunities in Business and Investment (GOBI), bu yıl 1 – 4 Mart tarihleri arasında İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleşecek.

1 Mart tarihindeki açılış gecesinin ardından 2, 3 ve 4 Mart tarihlerinde oturum, panel ve söyleşilere ev sahipliği yapacak GOBI 2020’de öğrenciler, şirketlerle workshop, vaka çalışması ve interaktif stantlar aracılığıyla bir araya gelecek.

Yapı Kredi ana sponsorluğunda ve LC Waikiki gümüş sponsorluğunda gerçekleşecek GOBI 2020’de Nestlé Türkiye CEO’su Ansgar Bornemann, L’Oréal Türkiye CEO’su Laurent Duffier, Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Münir Kundakçı, KAGİDER Başkan Yardımcısı Tijen Mergen, Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp, P&G Türkiye ve Kafkasya İnsan Kaynakları Direktörü Berna Yener Aksu, Ernst & Young Denetim Bölümü Başkanı Dilek Çilingir Köstem, Insprad Ajans Başkanı Emre Dalkıran gibi isimler katılımcılarla buluşacak.

GOBI 2020 hakkında daha fazla bilgiye Gobistanbul.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.