Sanal Rönesans başlıyor

Türkiye'nin en uzun soluklu öğrenci etkinliği İTÜ EMÖS başlıyor.

31.01.2017 - 08:20 | MediaCat

Sanal Rönesans başlıyor

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından bu sene 24’üncüsü düzenlenen İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu (İTÜ EMÖS) bugün başlıyor. Akbank ana sponsorluğunda 4 Şubat’a dek sürecek etkinliğin bu yılki teması ise Sanal Rönesans. Sanal Rönesans’ın alt başlıkları ise Data Analytics (Veri Mantıksal Analizi), Dijital Dönüşüm, Fintek, Endüstri 4.0, Girişimcilik Ekosistemi ve Cognitive Computing (Bilişsel Bilişim) şeklinde.

Etkinlik kapsamında konusunda uzman üst düzey şirket yetkililerinin katılacağı oturumlarda ve beyin fırtınalarının beş gün boyunca süreceği panellerde İTÜ EMÖS katılımcıları, iş ve teknoloji trendleri hakkında bilgi sahibi olabilecek; aynı zamanda diğer katılımcılar ve iş dünyasının önde gelen isimleriyle iletişim kurma fırsatı bulacaklar.

Sanal Rönesans başlıyor
Dr. Soner Canko (BKM Express Genel Müdürü), Ali Rıza Ersoy (Siemens Genel Müdür Yardımcısı ve Dijital Fabrika Müdürü), Cenk Kıvılcım (Cisco Türkiye CEO), Emre Güzer (PayU Türkiye CEO), Dr. Axel Busch (Vaillant Türkiye CEO), Mustafa Ayhan (Bosch Türkiye ve Ortadoğu IoT ve Endüstri 4.0 Koordinatörü), Coşkun Bedük (Eczacıbaşı Hijyen Ürünleri Genel Müdürü), Dr. Reha Akçakaya (Şişecam Düzcam Grup Başkanı), Emek Akbal (AvivaSA Dijital Dönüşüm Bölüm Yöneticisi), Zeynep Olcay Öztürk (L’Oréal Türkiye Pazarlama Direktörü), Doç. Dr. Sait Ölmez (Sabancı Üniversitesi Veri Analitiği Master Direktörü) ve Prof. Dr. Ata Akın (Acıbadem Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı) gibi isimlerin konuşmacı olarak katılacakları 24. İTÜ EMÖS’te sektörden ve akademiden isimlerin konuşmalarının yanı sıra paneller de gerçekleşecek.

Seminerlerin ücretsiz olduğu ve katılımcılara üç günün ardından katılım belgesi verileceği 24. İTÜ EMÖS hakkında detaylı bilgi almak ve Kariyer Atölyeleri’ne başvurmak için etkinliğin internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.