MediaCat

Boğaziçi Marka Zirvesi’ne geri sayım başladı

Etkinlik bu yıl 9-11 Aralık’ta düzenlenecek.

Boğaziçi Marka Zirvesi’ne geri sayım başladı

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü Satış ve Pazarlama Alt Kurulu tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Boğaziçi Marka Zirvesi 9-11 Aralık tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezi’nde sektörde ilerlemek isteyen öğrenciler ile sektörün önde gelen isimlerini buluşturacak.

L’Oréal, Anadolu Grubu, Yıldız Holding, Colgate Palmolive, Hengel, KPMG ve ETİ gibi markaların sponsorluğunda gerçekleşecek etkinlikte sponsor markaların CMO, CEO ve pazarlama müdürlerinin katılımıyla marka oturumları gerçekleşecek. Ayrıca, Mutfak Sanatları Akademisi Kurucusu Mehmet Aksel, Mey İçki Satış Direktörü Levent Kömür, Sportsnet Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gülüm ve Elizi İletişim Danışmanlık Kurucusu Nükhet Vardar gibi isimler tecrübe ve hikâyelerini öğrencilerle paylaşacaklar.

Boğaziçi Marka Zirvesi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler etkinliğin internet sitesine buradan ulaşabilirler.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.