MediaCat

UniChallenge Tech için geri sayım başladı

IAB TR tarafından Google desteğiyle gerçekleşecek programa son başvuru tarihi 24 Temmuz.

UniChallenge Tech için geri sayım başladı

IAB TR tarafından altı yıldır gerçekleştirilen Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı UniChallenge, Tech versiyonuyla ikinci kez mühendislik öğrencilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Mühendis adaylarına teknoloji odaklı pazarlama iletişimi dünyasını tanıtmayı ve onların kariyer planlarına yeni bakış açıları katmayı amaçlayan program bu yıl 10-21 Ağustos tarihlerine online olarak gerçekleşecek.

Google’ın desteğiyle gerçekleşecek iki haftalık programa katılım 60 kişiyle sınırlı olacak. Üniversitelerin üçüncü ve dördüncü sınıflarında okuyan öğrencilerin ve yeni mezunların katılabilecekleri programda katılımcılar dijital odaklı eğitimler alabilecek, dijital dünyadaki kariyer fırsatları hakkında bilgi sahibi olacaklar.

Katılımcıların belirlenecek bir proje çalışması üzerinden hazırlayacakları sunumlardan ilk üçe seçilecek projelerin sahipleriyse IAB TR üyesi firmalardan bir aylık staj hakkı elde edecekler.

Mühendislik bölümlerinin yanı sıra yönetim bilişim sistemleri bölümünden yapılacak başvuruların da kabul edildiği programa 24 Temmuz’a kadar unichallengetech.net adresinden başvurabilir, aynı adresten program hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.