Bilişim Teknolojileri Zirvesi 7’nci kez düzenleniyor

Zirve bu yıl 5-6 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek.

21.10.2014 - 16:19 | MediaCat

Bilişim Teknolojileri Zirvesi 7'nci kez düzenleniyor

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen Bilişim Teknolojileri Zirvesi, her yıl ortalama 700 katılımcıya ve internet üzerinden 30 bin kişiye ev sahipliği yapıyor. Paneller, seminerler, workshop’lar, bilişim teknolojileri fuarı, interaktif bölüm ve sosyal medya ödül töreni olmak üzere 5 ana bölümden oluşan zirve bu yıl 7’nci kez düzenleniyor.

Zirve kapsamında Türkiye’de ve Dünya’da teknolojinin odağındaki konular, sektörün önde gelen isimleri ve ilgili firma temsilcileri tarafından ele alınacak. Bununla birlikte etkinlikte yer alacak oturumlarda internet, dijital pazarlama, mobil teknolojilerin geleceği ve kullanım alanları, sosyal medya, bilişim sektörünün dünya ekonomisindeki yeri, e-ticaret, en stratejik güç olarak ‘bilgi’ gibi birçok konu masaya yatırılacak.

Konuşmacı olarak yer alacak isimlerin etkinliğin resmi internet sitesi üzerinden çok yakında açıklanacağı zirveye kayıt ise yine site üzerinden gerçekleştirilebilecek.

Ayrıca bireysel ve kurumsal kategorilerde verilen Sosyal Medya Ödülleri, etkinliğin kapanış akşamında düzenlenecek ödül töreniyle sahiplerini bulacak. Törende, iş ve sanat dünyasından birçok ünlü ismin yanı sıra kurumsal kategorilerde aday olan firma ve ajans yetkilileri yer alacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.