MediaCat

Yönetim Bilimleri Kongresi katılımcılarını bekliyor

Yönetim Bilimleri Kongresi bu yıl 1-4 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek.

Yönetim Bilimleri Kongresi katılımcılarını bekliyor

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından bu yıl 22’ncisi 1 – 4 Nisan tarihleri arasında Yönetim Devrimi ana temasıyla gerçekleştirilecek olan Yönetim Bilimleri Kongresi için geri sayım başladı.

Bu yıl online düzenlenecek Yönetim Bilimleri Kongresi’nde yeni nesil yönetim anlayışının odağındaki konular gündemde olacak. Dört gün sürecek etkinlik oturumlar, vaka çalışmaları, online kariyer alanı ve kapanış gecesi olmak üzere dört bölümden oluşacak. Kongrede şirket yetkilileriyle birebir görüşme fırsatları ve sürpriz çekilişler de sunulacak.

Yönetim Bilimleri Kongresi’nin bu yılki konuşmacıları arasında Kibar Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Kibar Dış Ticaret Genel Müdürü Serdar Koçtürk, LC Waikiki Genel Müdür Yardımcısı Salih Yılmaz, Yapı Kredi İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp, RB Tedarik Zinciri Direktörü Anıl Özler, RB İnsan Kaynakları Direktörü İrem Önal,  Yönetici Danışmanı ve Yazar Peter Fisk, İşNet Genel Müdürü Mehmet F. Can, NOTE Cosmetics Genel Müdürü Beril Koparal, Korn Ferry Onursal Başkanı Şerif Kaynar, Working Out Loud Yazarı ve Kurucusu John Stepper, Medianova CEO’su Serkan Sevim, Pelin “Pqueen” Baynazoğlu ve Oyuncu ve Sunucu Ceyhun Yılmaz gibi isimler yer alacak.

Yönetim Bilimleri Kongresi’ne kayıt olmak ve konuşmacılar hakkında detaylı bilgi almak için ybk.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.