Reebok’ın yeni marka elçisi Hazar Ergüçlü

Marka, Ergüçlü ile uzun soluklu bir kampanyaya imza atacak.

05.02.2020 - 11:17 | MediaCat

Reebok'ın yeni marka yüzü Hazar Ergüçlü

Global fitness ve yaşam markası Reebok, genç ve dinamik hedef kitlesine seslenmek üzere yeni marka elçisi olarak Hazar Ergüçlü ile anlaştı.

Reebok ve Hazar Ergüçlü‘nün uzun soluklu kampanya yolculuğunun ilk adımı, Ergüçlü ev sahipliğinde Bomontiada Babylon’da gerçekleştirilen lansman etkinliğiyle atıldı. Katılımcılar, etkinlikte Reebok’ın yüksek yoğunluklu antrenmanlara özel tasarladığı ayakkabı modeli HIIT TR’ı deneyimleme şansı yakaladı.

Reebok’ın yeni marka elçisi Ergüçlü, işbirliğini, “Reebok’u genç ve dinamik bir spor markası olarak, kendi tarz ve kişiliğime çok yakın hissediyorum. Sporu yaşamımın vazgeçilmezi haline getirmiş bir oyuncu olarak, kendi tarzımla özdeşleştirdiğim global bir markanın yüzü olmaktan da ayrıca büyük mutluluk duyuyorum. Yıl içerisinde birlikte enerjisi yüksek, dinamik ve iddialı pek çok projeye imza atacağız. Bu uzun soluklu yolculuk şimdiden beni çok heyecanlandırıyor” sözleriyle değerlendirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.