MediaCat

Dünya Domino’s Günü Facebook üzerinden kutlanıyor

Domino’s 8 Aralık Perşembe günü 20 ülkenin katılacağı büyük bir pizza partisi düzenliyor.

Dünya Domino’s Günü Facebook üzerinden kutlanıyor

Domino’s 8 Aralık Perşembe günü 20 ülkenin katılacağı büyük bir pizza partisi düzenliyor. 

Firma Dünya Domino’s Günü’ne özel yarışması ile Facebook üzerinden verilen siparişlerde yüzde 50 indirim fırsatı sunuyor.

Domino’s Pizza’nın uluslararası etkinliğine katılabilmek ve eğlenceyi yakalayabilmek için www.facebook.com/DominosTurkiye sayfasına girip, yönlendirmeleri gerçekleştirmek gerekiyor.

Facebook takipçileri daha sonra Domino’s Pizza haritasından ülkelerini seçerek, etkinliğe katılan bütün ülkelerin durumlarını karşılaştırmalı olarak görebilecek.

Etkinlik ile ilgili açıklama yapan Domino’s Pizza Türkiye Pazarlama Direktörü Mustafa Birhan Hazer: “Geliştirdiği fikirler ve gerçekleştirdiği projeler ile 15 yıldır sektörde yol gösterici konumda olan Domino’s Pizza Türkiye olarak yerel tatları uluslararası bir kurumla harmanlamaktan gurur duyuyoruz. En lezzetli pizzaları, dumanı tüterken sofralarla buluşturmak için çıktığımız yolda ürünlerimizi bilinen ve güvenilen markalardan en taze halleri ile alıyoruz.  Dalından koparılmış domatesimiz, biberimiz yerel lezzetlerimiz, Türk damak tadına uygun pizzalarımız ile Dünya Domino’s Pizza Günü’nde gücümüzü tüm dünyaya göstermeyi hedefliyoruz. 8 Aralık Perşembe günü tüm pizza severlerin bizi destekleyeceğinden eminiz…” dedi.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.