MediaCat

İTÜ 4. Bilişim Teknolojileri Zirvesi başlıyor

İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesindeki İşletme Mühendisliği Kulübü (İMK), 4. Bilişim Teknolojileri Zirvesi’ni 9-10 Aralık’ta İTÜ Maçka yerleşkesinde gerçekleştirecek.

İTÜ 4. Bilişim Teknolojileri Zirvesi başlıyor

İstanbul Teknik Üniversitesi bünyesindeki İşletme Mühendisliği Kulübü (İMK), 4. Bilişim Teknolojileri Zirvesi’ni 9-10 Aralık’ta İTÜ Maçka yerleşkesinde gerçekleştirecek.

BTZ 2011 kapsamında paneller, çalıştaylar ve BT Alanı’nın yanı sıra ikincisi gerçekleştirilecek olan Sosyal Medya Ödülleri (SMÖ), Speed Networking yer alacak.

Organizasyonda RFID sistemiyle takip edilen katılımcılardan sekiz oturumun beşine katılım gösterenlere, e-imza teknolojisinin kullanıldığı ‘BTZ E-Sertifika’ verilecek.

BTZ 2011’de ‘Sosyal Medya Ödülleri’ de yer alıyor. Bu kapsamda sosyal medyayı aktif kullanan kurumları www.sosyalmedyaodulleri.com adresinden oylayabilirsiniz.

BTZ 2011’in bir başka interaktif kısmı ise, Speed Networking oturumu. Katılımcıların bir birleriyle hızlı bir şekilde tanışmalarını sağlayacak ve uzmanlık alanlarını paylaşmalarına fırsat verecek olan Speed Networking’le organizasyonun daha samimi ve interaktif bir havada gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Katılımcıların, özel sınıflarda takip edebileceği 45 dakikalık çalıştaylarda geçen yıl ‘Kişisel site tasarımı’, ‘Etkili sunum yöntemleri’ ve ‘Google’ın bilinmeyen yönleri’ başlıkları altında eğitimler verildi. Ayrıca bu yıl, çalıştaylar için Pozitif TV vasıtasıyla web üzerinden canlı yayın yapılacak ve eğitimlerden yararlanmak isteyen herkes web üzerinden bu eğitimleri takip edebilecek.

Bilişim Teknolojileri Zirvesi 2011’de ‘Bulut bilişim’, ‘Türkiye’nin internet ile imtihanı’, ‘Viral enfeksiyon’, ‘Mobil pazarlama’, ‘Sosyal medya’ ve İK’, ‘İnternet girişimciliği’ gibi konular ele alınacak.

4. Bilişim Teknolojileri Zirvesi’nin programı şöyle:

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.