BSH Ev Aletleri’ne yeni bir atama

Bosch, Siemens, Profilo ve Gaggenau markalarıyla Türk beyaz eşya sektörünün lider şirketlerinden BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin İcra Kurulu’na yeni bir isim katıldı...

02.03.2010 - 00:00 | MediaCat

Bosch, Siemens, Profilo ve Gaggenau markalarıyla Türk beyaz eşya sektörünün lider şirketlerinden BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin İcra Kurulu’na yeni bir isim katıldı.

BSH Türkiye Bulaşık Makinesi Direktörü Dr. Jörg Ulrich, BSH Ev Aletleri Teknikten Sorumlu İcra Kurulu Üyesi (CTO) görevine getirildi.

1996 yılında Siemens bünyesinde Geliştirme Mühendisi olarak kariyerine başlayan Ulrich, başarılı bir ilerleme kaydederek farklı ülkelerde önemli görevler üstlendi. BSH Ev Aletleri’nin Estella, İspanya’daki şirketinde Proje Lideri ve ardından da Departman Başkanı olarak çalışan Ulrich, 2001 yılında Almanya’ya döndü ve Ürün Pazarlama Başkanı olarak çalışmalarına devam etti. 2006 yılında BSH Ev Aletleri’nin Çerkezköy’deki fabrikasında Fabrika Direktörü olarak göreve başlayan Ulrich, elde ettiği başarılar ile ekibin önemli bir parçası olduğunu birçok kez kanıtladı.

Çerkezköy Fabrikası’nda BSH Ev Aletleri’nin yeni bulaşık makinesi üretim tesisinin kurulması, fabrika yönetimi ve uluslararası PG projesinin koçluğunu üstlenen Ulrich, yeni kurduğu üretim hattı ile iki yıl içerisinde fabrika üretim kapasitesini yılda 800.000 birime yükseltti. Kısa sürede sağladığı bu başarı ile şirketin ihracat faaliyetlerinde ve istihdam oranında ciddi artış sağlayan Ulrich, deneyimini ve yüksek performans odaklı fikirlerini artık BSH Ev Aletleri İcra Kurulu’ndaki yeni görevi için aktive edecek.

Evli ve dört çocuk babası Dr. Jörg Ulrich, BSH Ev Aletleri ailesi içerisinde yarattığı kariyerine şirketin sürdürülebilir gelişim, inovasyon ve enerji verimliliği odaklı çalışmaları için CTO olarak devam edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.