Yapı Endüstri Merkezi’nde yeni atama

Almanya ve Türkiye'de birçok şirkette uzun yıllar başarılı görevler yürüten...

03.02.2009 - 14:41 | MediaCat

Almanya ve Türkiye’de birçok şirkette uzun yıllar başarılı görevler yürüten Boğaç Bebük, Yapı-Endüstri Merkezi’nde Koordinatör olarak göreve başladı…

Yapı malzemesi ve teknolojisi alanında bir bilgi merkezi olarak 40 yılı aşkın süredir hizmet veren Yapı-Endüstri Merkezi’nde koordinatörlük görevine Almanya’da ve Türkiye’de uzun yıllar başarılı görevler yürüten Boğaç Sebük atandı.

İstanbul Erkek Lisesi’nden sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Stuttgart Üniversitesi Proses Mühendisliği eğitimi alan Sebük, yüksek lisansını da yine Stuttgart Üniversitesi Proses Mühendisliği bölümünde tamamladı.

Boğaç Sebük, 1991-1998 yılları arasında Institut für Kunststoffprüfung und Kunststoffkunde; IKP-Almanya ve Institut für Energiewirtschaft und Rationelle Energieanwendungen; IER- Alman Çevre Bakanlığı Enerji Sistemleri için Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. Sebük bu sürede Avrupa’nın önde gelen firmaları için araştırmalar yaptı ve stratejiler hazırladı.

1998 yılında Türkiye’ye gelen Sebük, Sebük Moda Giyim Sanayii A.Ş.’de İşletme Müdürü olarak çalıştı. 2000 yılında Altınyıldız Mensucat ve Konfeksiyon Fabrikaları A.Ş.’de yürüttüğü Departman Yöneticiliği görevinin ardından 2003 yılından Hasteks Mensucat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye Genel Müdür olarak atandı. Yapı-Endüstri Merkezi’nde koordinatör olarak yeni görevine başlayan Sebük, iyi derecede Almanca ve İngilizce bilmektedir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.