XING AG Socialmedian’ı satın aldı

XING AG, 19.000 kaynaktan bilgi toplayarak haber filtreleme çözümüyle öne çıkan New Yorklu şirket Socialmedian'ı...

23.12.2008 - 12:16 | MediaCat

XING AG, 19.000 kaynaktan bilgi toplayarak haber filtreleme çözümüyle öne çıkan New Yorklu şirket Socialmedian’ı satın alarak iş dünyasındaki haberleri Avrupa’nın lider konumdaki iş ağının bir parçası haline getiriyor. Şirket, ortak ürünlerini 2009 yılında kullanıma sunacak.

Borsaya kote edilen ilk Web 2.0 şirketi (O1BC/ISIN DE000XNG888) ve Avrupa’nın en büyük iş ağı olan XING AG, sosyal haber sektöründe lider New Yorklu bir şirket olan ve yenilikçiğiyle bilinen Socialmedian Inc. şirketini satın aldığını duyurdu. Socialmedian çözümü, kullanıcıların ilgilendikleri haberleri sosyal ağ tarafından filtreledikten sonra almalarını sağlıyor. İlk çıkışını 2008 yılında yapan Socialmedian kullanıcı sayısında hızlı artışlar kaydetmesiyle, profesyonellere yönelik çevrimiçi ve sosyal bir ağ olan XING ile doğal olarak uyumlu özelliklere sahip. Socialmedian’ın kurucusu ve CEO’su Jason Goldberg, yeni bir pozisyon olan XING Uygulama Platformunun Başkan Yardımcısı olarak Almanya, Hamburg’taki XING ekibine katılacak.

Jason Goldberg: “XING, iş ağı alanında benzersiz etkinliği ve yenilikçi platformuyla tüm dünyadaki üyelerine gerçek bir değer sunmaktadır. XING’in, Socialmedian’ın yeni nesil sosyal haber teknolojisi ile bir araya gelmesi, iş dünyasının tüm dünyadaki profesyonel üyeleri için son derece ilgi çekici içerik ve hizmet sunma potansiyelini ortaya çıkarmaktadır.” , XING Uygulama Platformu Başkan Yardımcısı olarak görev alacak olan Goldberg , XING ağımızla bağlantı kurmalarını sağlamak amacıyla, dünyadaki uygulama geliştiricileri ve içerik sağlayıcılarıyla olan ilişkilerin yönetiminden sorumlu olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.