Efes Bira Grubu’nda yeni atamalar

Efes Bira Grubu Türkiye Bölge Başkanlığı'nda İletişim Müdürü olarak görev yapan...

23.12.2008 - 12:31 | MediaCat

Mustafa İlgün Efes Bira Grubu Ticari Pazarlama Direktörlüğü’ne atanırken, Türkiye Bölge Başkanlığı’nda ise Emre Topsakaloğlu iletişim müdürlüğüne, Şebnem Bolkan lisanslı markalar pazarlama müdürlüğüne ve Görkem Özer yerel markalar pazarlama müdürlüğüne atandı.

Efes Bira Grubu Türkiye Bölge Başkanlığı’nda İletişim Müdürü olarak görev yapan Mustafa İlgün, Efes Bira Grubu Ticari Pazarlama Direktörlüğü’ne getirildi. İstanbul Çavuşoğlu Lisesi mezunu olan Mustafa İlgün, üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Ekonometri Bölümü’nde tamamladı. İlgün, 1999 yılından bu yana Efes’te çeşitli pozisyonlarda görev yaptı.

Mustafa İlgün’ün yürütmekte olduğu iletişim müdürlüğü görevine ise Efes Bira Grubu Türkiye Bölge Başkanlığı Lisanslı Markalar Pazarlama Müdürü Emre Topsakaloğlu atandı. Topsakaloğlu, Saint Benoit Fransız Lisesi’nin ardından, üniversite eğitimini Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü’nde tamamladı. Topsakaloğlu 2001 yılından bu yana Efes’te çeşitli görevlerde bulundu.

Türkiye Bölge Başkanlığı Lisanslı Markalar Pazarlama Müdürlüğü’ne Şebnem Bolkan atandı. Bolkan, Ankara Cumhuriyet Lisesi’nden mezun olduktan sonra üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Bölümü’nde tamamladı. 1998 yılından bu yana Efes’te çeşitli pozisyonlarda görev alan Bolkan, son olarak yerel markalar pazarlama müdürü olarak görev yaptı.

Efes Bira Grubu Kazakistan Operasyonu Pazarlama Müdürü Görkem Özer, Türkiye Bölge Başkanlığı’nda yerel markalar pazarlama müdürü oldu. İzmir Özel Fatih Lisesi mezunu Özer, üniversite eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nde tamamladıktan sonra Sabancı Üniversitesi’nde MBA programını bitirdi. 1997 yılında Efes’te göreve başlayan Özer grupta çeşitli görevlerde bulundu.