MediaCat

Video görüşmelerinize renk katacak markalı tasarımlar

Video konferans platformu Zoom yaratıcılığın merkezlerinden biri olma yolunda.

Video görüşmelerinize renk katacak markalı tasarımlar

Coronavirus nedeniyle mesaiye evinizden devam ettiğiniz günlerden birinde, videolu bir görüşmeye başlamak üzeresiniz. Evin içerisinde derli toplu, gerek ışığı gerek düzeniyle karşı tarafa sizi mahcup etmeyecek bir yer arıyorsunuz. Ancak evde geçirilen süre arttıkça, ev içindeki düzeni korumak da zorlaşıyor.

Bu zorlu günlerde toplantılarını evlerinden yapanların imdadına yetişen markalar, video platformu Zoom’un sanal arka planlarına yaratıcı alternatifler sunmaya başladı.

Evinizin sıkıcı köşelerini kocaman bir mutfağa ya da güzelce tasarlanmış bir ofise mi çevirmek istiyorsunuz? Seçtiğiniz arka planı Zoom’un sanal arka plan özelliğine yüklemeniz yeterli. Ev eşyaları ve dekor markası West Elm, Zoom için çeşitli arka planlar geliştirdi. Kullanıcılar; kütükten yapılmış kulübelerden şık salonlara kadar pek çok stilin arasından seçebiliyor.

Boya marka Behr Paint de toplantıları için şık bir arkaplan arayan Zoom kullanıcılarına kendi tasarladığı seçenekleri sunuyor.

Daha maceracı bir arka plan mı arıyorsunuz? Restoran değerlendirme sitesi The Infatuation pek çok lezzetli sanal arka plan tasarımlarını kullanıcılara sunuyor.

Tercihini sadelikten yana kullanmak isterseniz Zoom’un kendi kütüphanesindeki sanal arka planlardan birini kullanabilirsiniz. Touch Up My Appearance filtresinin yataktan yeni kalkanların yüzündeki uyku mahmurluğunun izlerini silmek için hizmetinizde olduğunu da ekleyelim.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.