MediaCat

D&AD Festival 2020 iptal edildi

Ödüllerin nasıl ve ne zaman duyurulacağı değerlendirme aşamasında.

D&AD Festival 2020 iptal edildi

Daha önce 19 – 21 Mayıs tarihlerinde Londra’da The Old Truman Brewery’de gerçekleştirilmesi planlanan D&AD Festival 2020 coronavirus salgını nedeniyle iptal edildi.

D&AD CEO’su Patrick Burgoyne tarafından yapılan açıklamada geleceğin görülebilmesinin olanaksız olduğu bugünlerde iptal kararın sağlık kaygıları nedeniyle alındığı belirtildi. Festivalde kazananların nasıl ve ne zaman duyurulacağı ise henüz kesinleştirilmiş değil. Festival; konuşmacı, paydaş ve bilet sahipleriyle iletişime geçerek mevcut durum hakkında bilgilendirmede bulunacak.

The New Blood Festival’ın akıbetinin de değerlendirildiğinin belirtildiği açıklamaya göre, daha önce başvuru süresi 3 Nisan’a uzatılan yarışmanın jüri değerlendirmeleri 12 Mayıs – 5 Haziran tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecek. Book Design, Graphic Design, Magazine & Newspaper Design ve Packaging Design kategorilerinin jüri değerlendirmeleri ise fiziksel ortamda yapılacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.