Evde hareket et, dünya için hareket et

Birgün milyonlar için oynama hayali kuranlara Nike'tan çağrı.

23.03.2020 - 11:18 | Sencer Uçar

Evde hareket et, dünya için hareket et

Geçmişten günümüze başarılarıyla ilham kaynağı olan birçok sporcu ve spor insanıyla işbirliği yapan Nike, coronavirus salgını nedeniyle spor organizasyonlarının art arda iptal olduğu, spor salonlarının bile faaliyetlerini durdurduğu bugünlerde kitlesine sosyal mesafenin ve sporun önemini vurgulayan bir mesajla sesleniyor.

Markanın tüm dünyaya seslendiği Wieden + Kennedy Portland imzalı mesajında, “Bir gün seni izleyen milyonlar için oynama hayali kurduysan tam zamanı. Evde hareket et, dünya için hareket et” ifadesi yer alıyor.

Aralarında Michael Jordan, Serena Williams, Cristiano Ronaldo ve Tiger Woods’un da bulunduğu birçok spor insanı da Nike‘ın coronavirus’e karşı hepimizin aynı tarafta mücadele ettiği ve ortak hareket etmemiz gerektiği vurgusuna destek verdi.

“İyimserlik ve cesaretin, spor dünyasını tanımlayan niteliklerden ikisi. Sporu, en zor şartlarda olsa bile, günlük alışkanlık haline getirme konusunda insanlara ilham vermeye devam edeceğiz” diyen marka, Nike Training Club uygulamasını da ücretsiz hale getirdi. Markanın internet sitesi ve mobil uygulaması da hareket, beslenme, iyileşme ve uyku gibi konularda tavsiyeler vermeye başladı.

Kaynak: Musebycl.io

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.