Trend Show’09 120 bin gençle buluştu

Bugüne kadar milyonlarca genç tarafından tanınan gençlik aktivitesi Trend Show'09, 11-21 Aralık 2008 tarihleri arasında...

26.01.2009 - 12:25 | MediaCat

Tek kelimeye sığmayan şişman aktivite, Türkiye’nin en ilham verici gençlik festivaline dönüştü.

‘Bu şehrin her yeri Trend, her yerinde ayrı bir Show’ sloganıyla Trend Show’09, 5. yılında 120.000 gençle buluştu.

Bugüne kadar milyonlarca genç tarafından tanınan gençlik aktivitesi Trend Show’09, 11-21 Aralık 2008 tarihleri arasında, Muhabbet Kart anasponsorluğunda 10 gün boyunca gençleri yeni trendler, gençlik markaları ve ünlüler ile biraraya getirdi.

5. yılında 5 farklı konsept ile Türkiye’nin ilham verici şehir festivaline dönüşen Trend Show’09, ‘müzik’, ‘moda’, ‘sanat’, ‘sohbet’ konseptlerinde gençleri, bu konuların Türkiye’deki en iyileri ile buluşturdu ve aynı zamanda, gençlerin kendi ürettiklerini sergileyebilecekleri interaktif bir vitrin oldu.

‘Bu şehrin her yeri Trend, Her yerinde ayrı bir show’ diyerek, bu yıl etkinlik yapacağı mekan sayısını arttıran ve kapsama alanını genişleten Trend Show içerisinde Taksim Metro İstasyonu’ndan, The Hall Performans Merkezi’ne, Lütfi Kırdar Anadolu Auditorium’undan Otto Santral’e kadar bir çok mekanda birbirinden ilginç etkinlikler organize etti.

Trend Müzik, bu senenin en gözde sanatçı ve gruplarının yer aldığı –konser, albüm lansmanı ve tanışma saatleri ile gençlerin karşısına çıktı. Trend Müzik kapsamında Roy Ayers, Hayko Cepkin, Işın Karaca, Portecho, Bedük, Zi Punt, Jennifer Cardini, Billie Ray Martin, Italoboyz; M.A.N.D.Y; Dinar Bandosu, Kurban, Öztürk, Bülent Ortaçgil-Ezginin Günlüğü, Luxus, 5 ayrı mekanda sahne aldı. Trand Show bilekliğine sahip gençler bu konserlere ücretsiz veya yüzde 50’ye varan indirimlerle girebildiler. Eti Crax Cover Fest Finali’de ve Hollanda Konsolosluğu tarafından gerçekleştirilen kapanış partisi Trand Show’un final etkinliği oldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.