ÇIKARIM SENLE HER YOLA TOYOTA

Çocuğunun Toyota'nın reklam filminde oynamasını isteyen aileler, hemen cikarimsenleheryola.com'u tıklasın...

24.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Toyota, ekranlarda yayınlanan yeni imaj filmi ile kısa sürede büyük sempati kazandı.

‘Çıkarım senle her yola‘ reklam filminde başrolde olan sevimli bebekler özellikle çocuklu ailelerin beğenisini kazandı ve filmin cıngılı ‘Çıkarım senle her yola Toyota’ da şimdiden dillerde yer etti.

Reklam filmine olan yoğun ilgi karşısında www.cikarimsenleheryola.com ismiyle hazırlanan websitesi de yayına alınıyor. Çocuğunun bu sevimli reklam filminde oynamasını isteyen aileler, hemen cikarimsenleheryola.com’u tıklayıp, çocuğunun arka koltukta uyuyan videosunu siteye yükleyebilir ve çocuğunun reklam filminde oynama şansını yakalayabilir. Yüklenenler arasından seçilen videolar önümüzdeki dönemlerde televizyon reklam filmi olarak televizyonda yayınlanacak.

Toyota markasının sağladığı sevgi ve sıcaklığın birleştiği bu filmin kurgusu, çocukların otomobil içinde güvenli ve huzurlu şekilde uyumaları etrafında şekillendi. Ortalama birer saatlik çekimler yapılan reklamın hazırlanışı sırasında çocukların uyuması için en elverişli ortam yaratılmaya çalışılırken, 2 günlük çekim süresince çocuklara yan koltukta anneleri de eşlik etti. Çocukların rahatı kaçırılmadan tamamlanan reklam filminde özellikle amatör kameralar tercih edilerek çocuklara anne-babaları ile doğal ortamda seyahat ettikleri havası yaratıldı.

Bu güzel filmi tamamlayan cıngılın söz ve müziği Nil Karaibrahimgil’e ait. Seslendiren ise Vega grubunun solisti Deniz Özbey…

Reklamveren: Toyota
Reklam Ajansı: Alametifarika
Kreatif Direktör: Kerem Kanık
Marka Takımı: Melda Doyduk, Burcin Tortop, Evren Çelik, Canan Tulca, Atalay Yeni
Yapım Şirketi: FilmColony
Yönetmen: Kerem Kanık
Medya Planlama: Equinox
Mecralar: TV, Radyo, Sinema

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.