MediaCat

Serenay Sarıkaya ile ikonik bir jean hikâyesi

Serenay Sarıkaya, Mavi için bir kez daha kamera karşısında.

Serenay Sarıkaya ile ikonik bir jean hikâyesi

Mavi, reklam yüzü Serenay Sarıkaya’nın kamera karşısına geçtiği yeni bir reklam filmi yayınladı.

Serenay x Mavi Icon koleksiyonunun başrolde olduğu filmde Serenay Sarıkaya’yla birlikte marka, jean’in sınırsızlığı ve modanın yaratıcılığından aldığı ilhamla izleyiciye yeni bir Mavi dünyası sunuyor. Billie Eilish’in “Bad Guy” şarkısının eşlik ettiği film, VMLY&R İstanbul imzası taşıyor.

Kampanyayı değerlendiren Serenay Sarıkaya, “Mavi ile yıllardır olan birlikteliğimiz, çok güçlü ruha sahip bir koleksiyon ve çok özel bir reklam filmiyle devam ediyor. Bu sezon öyle bir Mavi Icon ile geliyoruz ki içimizde yaşadığınız her duygu koleksiyona ilham oldu. Nasılsak öyle bir koleksiyon; benim gibi, sizin gibi, hepimiz gibi… Mavi her anımızda yanımızda olabilen, özel bir marka. Bu gücü hem kendi değerlerinden hem de jean’in doğasından geliyor. Yeni sezonda bu koleksiyonla başlayan doğa dostu jean’lerin anlamı büyük” diye konuştu.

Mavi’nin yeni reklam filminin bir diğer özelliği ise çekimlerde yeşil set kurgulanmış olması. Zira sette plastik de dahil olmak üzere çevreye zararlı hiçbir madde bulundurulmadı, geridönüşümlü malzemeler kullanıldı, enerji ve su tasarrufuna özen gösterildi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.