Felis Sohbetleri: Işıl Heves

Felis Sohbetleri'nde Veri Kullanımı Bölümü Jüri Başkanı Işıl Heves'i ağırlıyoruz.

20.09.2021 - 16:17 | MediaCat

Felis Sohbetleri: Işıl Heves

Bu yıl 11-12 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek Felis Ödülleri arifesinde, yarışmanın bölümlerine yakından bakmak amacıyla Felis 2021’in jüri başkanlarıyla gerçekleştirdiğimiz sohbetlere Dijital ve Mobil Bölümü Jüri Başkanı Kayhan Dural, Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü Jüri Başkanı Tarık Bayar, E-ticaret Bölümü Jüri Başkanı Levent Erden, Sosyal Medya Bölümü Jüri Başkanı Görkem Yeğin Mert, Üretimde Ustalık ve Tasarım Bölümü Jüri Başkanı Haluk Erkmen, Sağlık İletişimi Bölümü Jüri Başkanı Pınar Saltat, Markalı İçerik ve Eğlence Bölümü Jüri Başkanı Kerem KanıkMedya Bölümü Jüri Başkanı Banun Erkıran ve PR Bölümü Başkanı Berna Sağlam Naipoğlu‘nun ardından Veri Kullanımı Bölümü Jüri Başkanı Işıl Heves’le devam ediyoruz.

Eski usul kitlesel pazarlamadan veri güdümlü pazarlamaya geçişle birlikte tüketicilere verilen mesajların daha kişisel ve iş sonuçlarının daha ölçülebilir hale geldiğinin altını çizen Işıl Heves, Felis’te Veri Kullanımı Bölümü’ne başvuracaklara iki önemli tavsiyede bulunuyor: Bu yıl daha net ve ayrıştırıcı hale getirilen alt kategorileri dikkatle inceleyerek başvurularını doğru kategorilere yapmaları ve başvurularında veri kullanımının iş sonuçları üzerindeki etkilerini net bir şekilde açıklamaya özen göstermeleri.

Felis Ödülleri hakkında detaylı bilgiye felisodulleri.com adresinden ulaşabilir, aynı adresten yarışmaya başvurunuzu yapabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.