Linkedln Publik’i seçti

Türkiye’de tek bir firmaya temsilcilik vermek üzere yola çıkan LinkedIn, reklam satış temsilcisi olarak Publik'i seçti.

06.02.2012 - 00:00 | MediaCat

Haziran 2011’de Türkçe dil desteği sunduğunu açıklayan LinkedIn, Türkiye’de 1 milyon kullanıcıya erişmesinin ardından 2011 yılı sonlarında başladığı reklam satış temsilcisi arayışını geçtiğimiz günlerde sonuçlandırdı.

Türkiye’de tek bir firmaya temsilcilik vermek üzere yola çıkan LinkedIn, reklam satış temsilcisi olarak Publik’i seçti.

2003 yılında kurulan LinkedIn, dünya iş dünyasını daha verimli ve başarılı kılmak amacıyla bir araya getiren bir network. Dünya çapında Fortune 500 şirketlerinden yöneticiler dahil olmak üzere 135 milyon kullanıcısıyla LinkedIn, internet üzerindeki en büyük profesyonel network olma özelliğini taşıyor.

Sadece profesyonel işgücüne odaklanan LinkedIn, 200’den fazla ülke ve bölgeden gelen üyelerine yerel ve küresel olarak bilgi, fikir ve fırsat alışverişinde bulunma olanağı sunuyor.

Bu anlaşmayla beraber, Türk reklamverenler LinkedIn’de banner kullanımı, özel uygulamalar, marka sayfaları, anketler, kullanıcılara doğrudan mesaj gönderimi gibi pek çok reklam modelini kullanabilecekler.

LinkedIn’deki reklam modelleri ve uygulamalar ile ilgili detaylı bilgiyi, LinkedIn yöneticileriyle beraber Türkiye’deki medya ajanslarını ve müşterileri ziyaret edecek olan Publik önümüzdeki günlerde paylaşacak.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.