CMO Society üyeleri Bienal’de buluştu

Topluluk üyeleri bugün Pera Müzesi'ndeydi.

15.09.2017 - 17:36 | Sencer Uçar

CMO Society üyeleri Bienal'de buluştu

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından Koç Holding sponsorluğunda düzenlenecek olan “İyi Bir Komşu” başlıklı 15. İstanbul Bienali, sanatseverleri ağırlamaya başlayacağı 16 Eylül tarihinin bir gün öncesinde, Türkiye’nin lider pazarlama yöneticilerini bir araya getiren CMO Society üyelerinini konuk etti.

Küratörlüğünü sanatçı ikilisi Elmgreen & Dragset’in üstlendiği 15’inci İstanbul Bienali’ne ev sahipliği yapacak altı mekândan birisi olan Pera Müzesi’nde gerçekleşen buluşmada CMO Society üyeleri, Bienal Direktörü Bige Örer’in rehberliğinde Monica Bonvicini, Louise Bourgeois, Njideka Akunyili Crosby, Alejandro Almanza Pereda, Berlinde De Bruyckere, Vajiko Chachkhiani, Gözde İlkin, Liliana Maresca, Lee Miller, Aude Pariset, Sim Chi Yin, Dayanita Singh, Tatiana Trouvé, Tsang Kin-Wah, Andra Ursuta ve Fred Wilson’ın eserlerini yakından inceleme fırsatı buldular.

32 ülkeden 56 sanatçının 150 eserinin sergilenmesinin yanı sıra sempozyumlar, film gösterimleri, sohbetler, performans gösterileri ve atölye çalışmaları ile tüm sanatseverleri “İyi Bir Komşu” üzerine düşünmeye davet eden 15. İstanbul Bienali 16 Eylül- 12 Kasım tarihleri düzenlenecek. Bienal, Pera Müzesi’nin yanı sıra İstanbul Modern, Galata Özel Rum İlköğretim Okulu, ARK Kültür, Sanatçı Stüdyosu ve Küçük Mustafa Paşa Hamamı’nda ücretsiz ziyaret edilebilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.