MediaCat

2017’nin en başarılı Baykuşları belirlendi

TÜAD tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Baykuş Ödül Töreni’nin kazananları belli oldu.

2017’nin en başarılı Baykuşları belirlendi

Araştırmanın iş süreçlerinde ve kararlarında yarattığı etkiyi ve katma değerleri vurgulamak amacıyla Türkiye Araştırmacılar Derneği tarafından her sene başarılı araştırmaların onurlandırıldığı Baykuş Ödülleri’nin bu sene beşincisi düzenledi. Dün gece Four Seasons Bosphorus’da gerçekleşen ödül töreninde ödüller sahiplerini buldu.

Baykuş Ödülleri’nin ilk yılından bu seneye kadar toplam 147 proje ödüllendirildi. Meraklı, Usta, Vizyoner, İnovatif, İçgörülü, Sosyal, İnatçı, Akademik ve Genç Baykuş kategorileri olmak üzere bu yıl toplam dokuz kategoride 111 projenin yarıştığı Baykuş Ödülleri’nde 36 ödül verildi. Altı proje Altın Ödül’e, 15 proje Gümüş Ödül’e ve 15 proje Bronz Ödül’e layık görüldü.

2017'nin en başarılı Baykuşları belirlendi

Her yıl bilginin etkin kullanımına katkı sağlayan kişilere takdim edilen Bilgi Dostu Baykuş ödülü ise Türkiye Araştırmacılar Derneği Yönetim Kurulu kararıyla TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik’e verildi.

Fotoğrafın üstüne tıklayarak yüksek çözünürlüklü versiyonuna ulaşabilirsiniz.


2017'nin en başarılı Baykuşları belirlendi

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.