MediaCat

Setenay Özcan Yıldırım’ın Cannes Lions tahminleri

Sektörün önde gelenleri Cannes Lions 2021 tahminlerini paylaşıyor.

Setenay Özcan Yıldırım’ın Cannes Lions tahminleri

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali bu yıl 21 – 25 Haziran tarihleri arasında Cannes Lions Live adıyla tamamen dijitale taşınacak. Pandemi sebebiyle geçtiğimiz yıl ödül seremonisi gerçekleşmeyen festivalde iki yılın işleri birlikte ödüllendirilecek ve tüm ödüller Lions Live kapsamında duyurulacak. Sektör etkinliğe hazırlanadursun, bizler de MediaCat olarak 2016 yılından bu yana yayınladığımız Cannes Lions özel haber dizimize kaldığı yerden devam ediyoruz.

Türkiye’nin önde gelen kreatiflerine Cannes’dan ödülle döneceğini öngördükleri favori kampanyalarını ve bu kampanyaları onlar için favori kılanın ne olduğunu sorduğumuz dizinin ilk konuğu Happy People Project Kreatif Direktörü Setenay Özcan Yıldırım.

İşte Setenay Özcan Yıldırım’a “Bu iş Cannes’dan ödülle dönmeli” dedirten kampanyalar…

Starbucks – I am

Ajans: VMLY&R São Paulo

Kelimenin tam anlamıyla tüylerimi diken diken eden bir iş… Sapasağlam bir içgörü, başka hiçbir markaya yakışmayacak bir fikir, hedef kitleyle kurulan derin empati. Uzun zamandır hiçbir işi bu kadar kıskanmamıştım.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.