MediaCat

Alemşah Öztürk’ün Cannes Lions tahminleri

Sektörün önde gelenleri Cannes Lions 2019 favorilerini paylaşıyor.

Alemşah Öztürk’ün Cannes Lions tahminleri

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali bu yıl 17 – 21 Haziran’da gerçekleşecek. Sektör etkinliğe hazırlanadursun, bizler de MediaCat olarak 2016 yılından bu yana yayınladığımız Cannes Lions özel haber dizimize kaldığı yerden devam ediyoruz.

Türkiye’nin önde gelen kreatiflerine Cannes’dan ödülle döneceğini öngördükleri favori kampanyalarını ve bu kampanyaları onlar için favori kılanın ne olduğunu sorduğumuz dizinin ilk konuğu ise 4129Grey CEO ve Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk.

İşte yılın ilk konuğu Alemşah Öztürk’e “Bu iş Cannes’dan ödülle dönmeli” dedirten kampanyalar…

Skittles the Musical – Skittles

Ajans: DDB Worldwide

Super Bowl denince, Newcastle Brown Ale’in unutulmaz kampanyalarından beri, akla daima “ambush marketing” geliyor. Skittles Super Bowl’a reklam olmayı reddeden bir reklamla geçen yıl da etkinliğe damgasını vurmuştu. Tek kişinin izlediği özel bir reklam fikrinden bu yıl para verilerek izlenen bir reklam fikrine geldik.

Reklam üzerine düşünen bir kampanya olarak da Skittles the Musical normları yeniden belirliyor, muhtemelen Cannes’da da bu tavrının karşılığını alacak.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.