MediaCat

Emre Gökdemir’in Cannes Lions tahminleri

Sektörün önde gelenleri Cannes Lions 2019 favorilerini paylaşıyor.

Emre Gökdemir’in Cannes Lions tahminleri

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali bu yıl 17 – 21 Haziran’da gerçekleşecek. Sektör etkinliğe hazırlanadursun, bizler de MediaCat olarak 2016 yılından bu yana yayınladığımız Cannes Lions özel haber dizimize kaldığı yerden devam ediyoruz.

Türkiye’nin önde gelen kreatiflerine Cannes’dan ödülle döneceğini öngördükleri favori kampanyalarını ve bu kampanyaları onlar için favori kılanın ne olduğunu sorduğumuz diziye 4129Grey CEO & Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk, Come to Movida ECD’si Emrah Akay, Medina Turgul DDB Kreatif Direktörü Ertuğ Tuğalan, Karbonat Kreatif Direktörü Cihan Kavaklıpınar ve Lokal Kurucusu & Kreatif Direktörü Ali Göral‘ın ardından Titrifikir Kreatif Direktörü Emre Gökdemir ile devam ediyoruz.

İşte Emre Gökdemir’e “Bu iş Cannes’dan ödülle dönmeli” dedirten kampanyalar…

Truck Art Childfinder – Berger Paints

Ajans: BBDO Pakistan/Impact BBDO

Bir ülkenin en büyük problemlerinden birini çözmek için, aynı ülkenin en önemli kültürel miraslarınından birini kullanmak her zaman yakalanabilecek bir fırsat değil. Üstelik sadece “denk gelen” bir fırsatçılıktan da bahsetmiyorum. Ülkenin her yerinde olabilecek kayıp çocukları yine ülkenin her yerinde anons edebilme zekâsı hayranlık uyandırıyor.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.