MediaCat

Ali Göral’ın Cannes Lions tahminleri

Sektörün önde gelenleri Cannes Lions 2019 favorilerini paylaşıyor.

Ali Göral’ın Cannes Lions tahminleri

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali bu yıl 17 – 21 Haziran’da gerçekleşecek. Sektör etkinliğe hazırlanadursun, bizler de MediaCat olarak 2016 yılından bu yana yayınladığımız Cannes Lions özel haber dizimize kaldığı yerden devam ediyoruz.

Türkiye’nin önde gelen kreatiflerine Cannes’dan ödülle döneceğini öngördükleri favori kampanyalarını ve bu kampanyaları onlar için favori kılanın ne olduğunu sorduğumuz diziye 4129Grey CEO & Chief Happiness Officer’ı Alemşah Öztürk, Come to Movida ECD’si Emrah Akay, Medina Turgul DDB Kreatif Direktörü Ertuğ Tuğalan ve Karbonat Kreatif Direktörü Cihan Kavaklıpınar‘ın ardından Lokal Kurucusu ve Kreatif Direktörü Ali Göral ile devam ediyoruz.

Kendisine “Bu iş Cannes’dan ödülle dönmeli” dedirten kampanyalara geçmeden önce ufak bir notu var Ali Göral’ın…

Konu Cannes ise, kesin bir favori belirtmek normalde çok zor. Ancak bu yıl Dream Crazy ve The Whopper Detour işleri ortalığı yıkacak, ödülleri silip süpürecek gibi görünüyor. Bu yüzden listemde, daha “alternatif” işlere yer vermeye çalıştım.

Food Porn – Devour / Kraft-Heinz

Ajans: DAVID Miami

Daha önce gıda kategorisinde hiç böyle bir reklam izlemedim. Komik olmaya zerre çabalamayan, çok komik bir iş. Erkek dünyasına dair derya deniz içgörüler, tespitler. Nimetle şaka yapacaksan, böyle yapacaksın.

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.