Görmezden gelinemeyen bildirim

Duolingo'dan kullanıcılarının yeni bir dil öğrenmesine yardımcı olmak için uyguladığı baskıyı şaşırtıcı bir yolla artıran kampanya.

14.06.2021 - 18:03 | Simge Şenses

Görmezden gelinemeyen bildirim

Eğer bir kez olsun yeni bir dil öğrenmek üzere Duolingo‘ya kaydolduysanız uygulamanın yeşil maskotu Duo’nun derslerinizi ihmal etmemeniz konusunda ne kadar ısrarcı olduğunu bilirsiniz. Duolingo, yeni kampanyasıyla normal şartlarda kullanıcılarının akıllı cihazlarına yolladığı derse davet bildirimlerini bu kez daha yaratıcı bir yolla karşılarına çıkarıyor.

Brezilya’nın São Paulo kentindeki seçilmiş bazı kullanıcıların evlerinin pencerelerinden görebilecekleri binalara 10-15 metrekarelik dünyanın en büyük anlık bildirimlerini yansıtan marka, öğrenci portföyünü dil öğrenmeye teşvik etmek için ne kadar ileri gidebileceğini göstermeyi amaçlıyor.

Proje için seçilen kişilerin bildirimlerle karşılaştırılmasında kişilerin aile ve arkadaşlarından da destek alınan kampanya Jotacom imzası taşıyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Duolingo
  • Reklam Ajansı: Jotacom
Kaynak: Ads of the World

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.