Kaçak Gelinler müziği ile Sosyal TV’nin zirvesinde

30 Haziran’da Twitter’da en çok konuşulan programlar.

01.07.2014 - 16:35 | MediaCat

Kaçak Gelinler, Sosyal TV izleyicisinin gözünde Pazartesi günlerinin vaz geçilmez dizisi olma yolunda hızla ilerlerken ikinci bölümünün yayın gününde günü birinci sırada kapattı. Toplamda 5,694 kullanıcıdan 9,449 Tweet alan dizi yayılımda 7,485,243 kullanıcının Twitter akışında yerini aldı. “#KacakGelinler harika ya bu dizi neden bu kadar güzel hemen yeni bölüm gelsin ama” diyerek gecelerine başlayan sosyal TV izleyicileri “Sizi de kendine büyülemiyor mu bu dizi” sorusu ile devam etti. İzleyiciler “#KacakGelinler dizi müziği der susarım.” yorumu ile müziğe olan beğenilerini dile getirirken Şebnem ve Selim ikilisini favorileri ilan etti. Gecenin en çok paylaşılan alıntısı “Acaba sen de beni benim seni düşündüğüm kadar düşünüyor musun?” oldu.

Ulan İstanbul’un Sosyal TV izleyicisi hafta boyunca tekrar tekrar yayınlanan bölümle ilgili “Doktorlar yok diye sevinirken başımıza Ulan İstanbul çıktı, bir hafta da aynı bölümü toplam 20 kere oynattılar.” yorumları eşliğinde isyanlarını dile getirseler de yeni bölüm için gene ekranlarının ve klavyelerinin başlarında yerlerini aldı. Dizi ikini bölümünün yayın gününü ikinci sırada kapattı. Geçen bölümdeki 17 Aralık göndermesi gözünden kaçmayan Sosyal TV izleyicileri bu sefer de “’’Ulan İstanbul’ dizisindeki hırsızlar neden hep elebaşına ‘babacım, babacım’ deyip duruyorlar… Merak ettim kasıt var mı” diyerek başka bir noktaya daha dikkat çekti. İzleyiciler aynı zamanda “#ulanistanbul da kullanılan Hulusi Kentmen büstünü evime istiyorum” gibi detayalar ile ilgili yorumlar yaptılar.

Nihat Hatipoğlu ile Ramazan, ramazan boyunca yaptığı iftar ve sahur programları ile izleyicilerin sorularını cevaplarken Pazartesi gününü üçüncü sırada kapattı. Sultanahmet Meydanı’ndan iftarda canlı yayın yapılan program toplamda 863 Tweet alarak yayılımda 3,759,242 kullanıcının akışında yerini aldı.

Kardeş Payı, her bölümü ile ses getirmeye devam ederken arkasından konuşulmaya da devam ediyor. Pazartesi günü dördüncü sırada yer alan dizide izleyiciler geçen bölümlerden en sevdikleri sahneleri ve esprileri paylaşmaya devam etti.

Ekranların sevilen magazin programı Aramızda Kalsın, Pazartesi sabahki yayını ile beşinci sırada yer aldı. Meraklı Sosyal TV izleyicileri program ekibinden Hande Yener’i konuk etmesini isteyerek “Hande Yener’i ne zaman konuk olarak göreceğiz? Heyecanla bekliyoruz Kraliçe’yle harika bir program olur:)” gibi paylaşımlarda bulundu.

 *Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 30 Haziran 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.