Efes Pilsen’in yeni sezonda sponsoru belli oldu

Efes Pilsen Spor Kulübü'nün 2008–2009 sezonu için Samsung Electronics ile yaptığı sponsorluk anlaşması...

17.10.2008 - 16:37 | MediaCat

Efes Pilsen Spor Kulübü’nün 2008–2009 sezonu için Samsung Electronics ile yaptığı sponsorluk anlaşması düzenlenen basın toplantısı ile duyuruldu. Tüketici elektroniği ve bilişim teknoloji sektörünün global lideri Samsung electronics, söaleşme kapsamında bir yıl süre ile Efes Pilsen spor Kulübü’ne sponsor oldu.

İki taraf için de heyecen verici olan bu anlaşmanın basın lansmanına Efes Pilsen spor Kulübü Asbaşkanı Çetin çeki, Efes pilsen Basketbol Takımı teknik direktörü engin Ataman, samsung Electronics Türkiye Genel Müdürü C.S Lee ve Samsung Electronics Türkiye Cep Telefonu Direktörü Selim Erbay’ın yanı sıra Efes pilsen basketbol Takımı oyuncuları ve teknik kadrosu hazır bulundu.

Sponsorluk anlaşması çerçevesinde yaptığı açıklamada efes pilsen spor Kulübü Asbaşkanı çetin Çeki Samsung gibi bir dünya markasını Türk sporuna kazandırmaktan duyduğu gururu dile getirdi. Çeki bu anlaşmanın Efes Pilsen spor Kulübü’nün yıllardır sürdürdüğü Avrupa’nın önde gelen basketbol kulüplerinden biri olma çabasının somut bir sonucu olduğuna inandığını söyledi. Samsung’un sponsorluğunun sorumluluklarını arttırdığına dikkat çeken Çeki anlaşmayı yapan her iki taraf için de Efes Pilsen’in her türlü çabayı göstereceğini ve takımın hedeflere ulaşmak için çok çalışırken Efes Pilsen yönetiminin de her zaman takımın yanında olacağını vurguladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.