2008 Web Award Ödülleri Ray Sigorta’nın

Elementer sigortacılık sektörünün köklü şirketi Ray Sigorta'ya, Web Marketing Association tarafından...

17.10.2008 - 17:36 | MediaCat

Elementer sigortacılık sektörünün köklü şirketi Ray Sigorta’ya, Web Marketing Association tarafından düzenlenen 12. Web Award Yarışması’nda ödül yağdı. Ray Sigorta web sitesi ile Sigorta ve Finansal Servisler alanlarında “Mükemmellik Standardı” ödüllerine hak kazanarak elementer sigorta alanında bugüne kadar Türkiye’den ödül alan ilk ve tek şirket oldu.

Avrupa’nın en büyük sigorta gruplarından Avusturya merkezli Vienna Insurance Group bünyesinde hizmet veren Ray Sigorta’nın web sitesi raysigorta.com.tr, dünya genelinde yenilikçi ve öncü web projelerini ödüllendirmeyi amaçlayan Web Marketing Association tarafından bu yıl 12.’si düzenlenen Web Award Yarışması’nda iki ayrı ödüle layık görüldü. Tasarımı, kullanım kolaylığı, içeriği ve sektörde ilk kez kullanılan özellikleri ile raysigorta.com.tr, sigortacılık sektörüne özel “Sigorta Sektöründe Mükemmellik Standardı” ve ayrıca tüm finans sektörüne yönelik “Finansal Hizmetlerde Mükemmellik Standardı” ödüllerine hak kazandı. Binlerce web sitesi arasından seçilen raysigorta.com.tr ile Ray Sigorta elementer sigorta alanında Türkiye’den bu ödülleri alan ilk ve tek şirket oldu.

Sigorta ve Finansal Servisler alanlarında Progressive, Geico, Chase,CNNMoney.com gibi dünyanın önde gelen markalarının geçen sene almış olduğu dünyada sektörün en prestijli ödüllerinden olan Web Awards Ödülü’nün bu sene sahibi olan raysigorta.com.tr, sektörde ilk kez kullanılan özellikleri ile dikkat çekiyor. Sigorta bedel hesaplamasının online yapılabildiği web sitesinde, kasko, trafik, ev sigortası, dask ve seyahat sigortası ürünleri için de online başvuru yapma ve satın alma imkanı sağlanıyor. Tüm ürün, hizmet ve kampanyalar hakkında detaylı bilgilerin bulunduğu web sitesinde müşteriler acente ve diğer hizmet noktalarına kolaylıkla ulaşabiliyor. Müşterilerin ayrıca online müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşme ve poliçe satın alma imkanına da sahip olduğu web sitesinde online hasar sorgulama ve poliçe görüntüleme imkanı da bulunuyor.

1997 yılında pazarlama, reklam, halkla ilişkiler ve web tasarım profesyonelleri tarafından kurulan US Web Marketing Association (ABD Web Pazarlama Birliği), internet üzerinden yapılan pazarlama çalışmaları ile web tasarımlarının geliştirmesine yönelik çalışmalara destek vermeyi hedefliyor. 2008 Web Award Yarışması’na bu yıl 96 kategoride 37 ülkeden binlerce web sitesi katıldı. Dünyaca ünlü ajanslardan ve web profesyonellerinden oluşan bir yarışma jürisi tarafından tasarım, içerik, özgünlük, kullanım kolaylığı, teknoloji kullanımı ve interaktivite kriterlerinin değerlendirilmesi sonucunda seçilen siteler “Standard of Excellence” derecesi ile ödüllendiriliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.