MediaCat

Anadolu Vakfı’na yeni genel müdür

Anadolu Vakfı’nda genel müdürlük bayrağını Selim Güven’den devralan isim belli oldu.

Anadolu Vakfı’na yeni genel müdür

40 yılı aşkın süredir toplumun sosyo-kültürel gelişimine katkı sağlamak için eğitim ve sağlık alanlarında hizmet veren Anadolu Vakfı’nda Selim Güven’in emekliliğini takiben genel müdürlük görevine Nedret Aydemir atandı. 2014 yılından yakın zamana kadar grup şirketlerinden Efestur Turizm ve Seyahat İşletmeleri’nin genel müdürlüğünü üstlenen Nedret Aydemir, Mart ayından bu yana Anadolu Vakfı Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alıyordu.

Boğaziçi Üniversitesi İş İdaresi Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Kültür Mirası ve Turizm Bölümü mezuniyetlerinin yanı sıra Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nden lisans derecesine sahip olan Nedret Aydemir, kariyerine 1986 yılında Tek-Men Parfümeri Sanayi ve Ticaret’te ürün müdürü olarak başladı.

35 yıllık kariyeri boyunca ağırlıklı olarak satış, pazarlama, iletişim, müşteri ilişkileri ve kurumsal sosyal sorumluluk alanlarında çalışan Aydemir, Anadolu Grubu’na katılmadan önce PIAR Pazar Araştırma Şirketi’nde proje direktörü, Pars/McCann-Erickson’da müşteri temsilcisi, Eurocom/Fulmar Advertising Agency’de müşteri ilişkileri direktörü, Yaratım/FCB’de müşteri ilişkileri direktörü, Oriflame Kozmetik’te satış ve pazarlamadan sorumlu genel müdür yardımcısı, ERA Eğitim ve Danışmanlık Şirketi’nde eğitmen & danışman ve Goodyear Lastikleri’nde halkla ilişkiler müdürü & müşteri ilişkileri müdürü olarak görev aldı.

Anadolu Grubu’na 2008 yılında McDonald’s Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü olarak katılan ve McDonald’s Çocuk Vakfı Yönetim Kurulu’nda da görev alan Nedret Aydemir, daha sonra Efestur Türizm İşletmeleri Genel Müdürü olarak çalışmalarına devam etti. Nedret Aydemir, Anadolu Vakfı Genel Müdürü olarak yeni görevine 1 Temmuz itibarıyla başladı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.