Kadın bedenine yolculuk

Hijyenik ped markası Bodyform yeni reklamında kadınların rahimlerine yolculuk yaparak hayatlarının dönüm noktası olan bazı anlara odaklanıyor.

06.07.2020 - 11:15 | Arzu Nilay Kocasu

Geçtiğimiz yıllarda yayınladığı Blood Normal ve Viva La Vulva gibi işlerle reklamveren olarak adından söz ettiren hijyenik ped markası Libresse/Bodyform, kadınların hayatlarındaki dönüm noktalarını anlatan üç buçuk dakikalık bir animasyon yayınladı.

Her biri farklı tekniklerle hazırlanan altı hikâyeden oluşan reklam filminin yönetmen koltuğunda Golden Globe ödüllü ve Emmy adayı Nisha Ganatra’nın oturduğu film AMV BBDO imzası taşıyor. Filmin yapımınıysa, Nick & Nadja işbirliğinde, Framestore üstleniyor.

“Filmdeki animasyonların mümkün olduğunca iyi gözükmenin yanı sıra filmin doğası itibarıyla izleyicide duygusal bir etki yaratması da önemliydi” diyen Framestore Kreatif Direktörü Sharon Lock, kampanyanın yapım aşamasına dair şu yorumda bulundu: “Fevkalâde hikâye anlatma kabiliyetine sahip, zanaatkârlık gerektiren eşsiz işlere imza atmış ve izleyiciye kısa sürede pek çok duyguyu geçirebilecek animasyon sanatçılarıyla çalıştık.”

Ağırlıklı olarak kadınlardan oluşan Framestore ekibinin yapımcılarından Niahm O’Donohoe ise filmde anlattıkları hikâyelerin nasıl sunulması gerektiğine dair takım olarak aralarında fikir birliği olduğunu ve bu müşterek anlayışın, markanın daima iletişimini yaptığı mesajları en güzel şekilde yansıttığını ekledi.

KÜNYE

  • Reklamveren: Libresse/Bodyform
  • Reklam Ajansı: AMV BBDO
  • Yönetmen: Nisha Ganatra
  • Yapımevi: Framestore
Kaynak: Ceativeboom.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.