Dünyanın zirvesinden mesaj

Emirates kendisine zirvede hissettiren gelişmeyi, dünyanın zirvesinden bildiriyor.

11.08.2021 - 16:52 | Simge Şenses

Reklam ajansları cesur yaratıcılık hakkında konuşurken nadiren ölüme meydan okuyan gösterileri kastederler. Dubai merkezli havayolu şirketi Emirates’in Birleşik Arap Emirlikleri’nin İngiltere’nin amber (ziyaretçilere karantina zorunluluğu getirmeyen) listesine alınmasını kutladığı yeni reklam filmi ise gerçek bir cesaret gösterisi gibi görünüyor.

Emirates üniformalı bir kabin memurunun “Birleşik Arap Emirlikleri’ni İngiltere’nin amber listesine taşımak bizi dünyanın zirvesinde hissettirdi” mesajını dünyanın en yüksek binası Burj Khalifa’nın zirvesinden aktardığı film, başta insanlarda çekim hileleri ile yaratıldığı izlenimini bırakmıştı. Bunun üzerine havayolu şirketi, şaşırtıcı bir hamlede bulunarak filmin kamera arkası görüntülerini yayınladı.

Emirates, yaptığı Twitter paylaşımıyla 30 saniyelik spotun gerçekten profesyonel bir paraşütle atlama eğitmeni olan Nicole Smith-Ludvik ile dünyanın en yüksek gökdeleninin tepesinde çekildiğini ispatlarken, titiz planlama ve sıkı güvenlik protokolleri izlendiğinin altını çizen bir açıklama metnini de kamuoyuyla paylaştı.


Projenin başında Emirates kabin ekibinden birini görevlendirme niyetiyle yola çıkıldığını belirten şirket, bazı istekli ve yetenekli adaylar olsa da en yüksek güvenliği sağlamak için çekimin profesyonel bir paraşütle atlama eğitmeniyle gerçekleştirildiğini ifade etti.

Kaynak: Design Taxi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.