MediaCat

Old Spice’ın yeni reklamında sıra bu kez babalarda

Marka yeni filminde de absürt çizgisini koruyor.

Old Spice’ın yeni reklamında sıra bu kez babalarda

P&G‘nin erkek bakım markası Old Spice‘ın bu yılın başındaki “Momsong” isimli reklam filmi yaygınca izlenmiş ve beğenilmiş, Cannes‘da ve Clio Awards‘da ödül almıştı. Oğulları (Old Spice’ın deodorantını kullandıklarına göre) erkekliğe adım atan annelerin bu durumu kabullenemeyişini anlatan müzikal niteliğindeki film absürt anlatımıyla öne çıkıyordu. Filmde sevgilisiyle vakit geçiren oğullarını gözetleyen annelerin çamaşır sepetine binip arabanın peşine takılmaları, sahildeki kumların içinden çıkmaları, koltuğun minderleri arasından fırlamaları gibi mantıksız durumlara tanıklık ediyorduk.

Marka, Wieden + Kennedy‘nin hazırladığı “Dadsong” isimli devam niteliğindeki yeni reklam filminde aynı tonu ve müzikal niteliği korumuş. Fakat bu kez işin içine babaları da katmış. Anneler henüz çocuk olduğunu düşündükleri oğullarının büyümesini hâlâ sindiremezken, babalar durumdan memnun ve gururlular -fakat yine de en az anneler kadar oğullarını gözetlemeye meraklılar!

Künye:

Reklamveren: Old Spice
Reklam Ajansı: Wieden + Kennedy
Kreatif Direktörler: Jason Bagley ve Craig Allen
Prodüksiyon Şirketi: Biscuit Filmworks
Yönetmen: Andreas Nilsson

Kaynak: AdWeek

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.