Jennifer Aniston’a minik yol arkadaşı

Emirates'ın son reklam filminde Aniston'a pilot olma hayalleri kuran Cooper eşlik ediyor.

07.10.2016 - 08:50 | MediaCat

Jennifer Aniston'a minik yol arkadaşı

Geçen yıl duş alamadığı bir uçakta yolculuk yaptığı bir kabustan uyanarak Emirates’in ihtişamlı kollarında olduğunu fark edip rahatlayan Jennifer Aniston, bu kez Emiates A380’in ekonomi sınıfının keyfine vardığı yeni bir reklam filmiyle karşımızda.

Aniston’ın spanın ardından döndüğü özel süitinde oynarken bulduğu minik Cooper ile arkadaş olduğu ve yolculuk boyunca çocuğun yanından ayrılmayarak yerini Cooper’ın muhtemelen hayatının en şatafatlı yolculuklarından birini geçiren annesine bıraktığı reklam filmi hakkında konuşan Emirates Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Marka Bölümü Kıdemli Başkan Yardımcısı Boutros Boutros şöyle diyor:

Bir sene önce Jennifer Aniston ile yaptığımız ilk reklam filmimiz bir sosyal fenomene dönüştü. Filmin mizahı, tüm dünyada izleyiciler arasında yankı uyandırdı, milyonlarca insan reklamı izledi, binlerce insan hakkında konuştu. Hem Emirates, hem de Jennifer’ın hayranları, Jennifer’ın doğal cazibesine ve mizahına hayran kaldı ve geleneksel havayolu reklamlarından ayrışan bu hikâyeden çok keyif aldı.

[…]

Jennifer’ı tekrar görmek isteyenlerden çok fazla talep aldık. Onun sofistike fakat aynı zamanda gerçekçi, sağlam ve evrensel bir duruşu var ve bu duruş markamızla harika bir uyum sağlıyor. Bu yeni reklam, Emirates ile uçmanın eğlenceli, doğal ve çekici yanını mükemmel bir şekilde gösteriyor ve eminiz ki izleyiciler, ez az ilki kadar bu reklam filmini de hatırlanmaya değer bulacak.

Senaryo ve yaratıcı konsepti Bryan Buckley ve Emirates’in kurum içi reklam ekibi tarafından oluşturulan film WPP Groupe’un da imzasını taşıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.