MediaCat

Coca-Cola ve Riot Games’ten işbirliği

Coca-Cola, Riot Games işbirliğiyle yeni ürünü Coca-Cola Ultimate Zero Sugar’ı piyasaya sundu.

Coca-Cola, League of Legends’ın (LoL) yayıncısı ve geliştiricisi Riot Games işbirliğiyle Coca-Cola Creations’ın sınırlı sayıda üretilen yeni ürünü Coca-Cola Ultimate Zero Sugar’ı piyasaya sundu. Coca-Cola Ultimate Zero Sugar’ın lansmanı, League of Legends’a eklenen yeni görev ve ifadelerle yapıldı.

Coca-Cola Ultimate Zero Sugar ile LoL fanları ve oyuncuları deneyim puanlarının (+XP) lezzetini tadabilecek. Böylelikle, ister Rift’te ilk oyun deneyimini yaşasın ister Sihirdar Kupası’nın peşinde Dünya Şampiyonası’nda final aşamasına gelmiş olsun, tüm oyuncular yolculuklarını kutlama şansı yakalayabilecek.

Riot Games İş Geliştirme ve Sponsorluklar Sorumlusu David Mulhall, “Riot Games olarak ortak değerlere sahip olduğumuz Coca-Cola ile benzersiz işbirliğimizden ortaya çıkan ‘Coca-Cola Ultimate Zero Sugar’ lezzetini oyuncuların beğenisine sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Milyonların sevdiği bir markayla işbirliği yapmaktan dolayı çok mutluyuz. Coca-Cola Creations’ın oyun dünyasındaki ilk işbirliğini bizimle gerçekleştirmesinden dolayı da onur duyuyoruz” dedi.

The Coca-Cola Company Küresel Strateji Kıdemli Direktörü Oana Vlad ise, “Riot Games ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliğiyle, oyuncuları projelerimizde önceliklendirme konusundaki hedefimizi pekiştiriyoruz. Hayata geçirdiğimiz bu işbirlikleri de Coca-Cola Creations platformunu güçlendirmeye devam etmemizi sağlıyor. Yedinci Coca-Cola Creations lezzetimiz olan Coca-Cola Ultimate tasarımıyla göz dolduruyor, oyunculara yolculuklarında +XP’nin tadını yaşatıyor ve onların oyun deneyimini zenginleştiriyor” açıklamasında bulundu.

Oyuncular, Coca-Cola Ultimate Zero Sugar şişesi veya kutusu üzerindeki karekodu tarayarak Coca-Cola Creations dijital deneyimlerine ev sahipliği yapan Coca-Cola Creations Hub’a girebilecek. Kullanıcıları interaktif ve yaratıcı bir şekilde entegre eden, ilgi çekici içeriklerin yer aldığı Creations Hub’daki Instagram filtresi Ultimate Emote Generator, oyuncuların sosyal medya paylaşımlarında kendilerini LoL ifadeleriyle görüntülenmesini sağlıyor.

Lansman dönemine özel olarak, ilerleyen günlerde Coca-Cola Creations Hub’a bir başka kişiselleştirilebilir dijital deneyim daha eklenerek oyuncuların kendilerini Ultimate formlarında görmelerine olanak sağlanacak. Oyuncular bir selfie çekerek sinematik oyun kahramanlarına dönüşebilecek ve kendi Ultimate oyun yolculuklarını keşfedebilecekler.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.