MediaCat

Coca-Cola’yla LOL taksi keyfi

Plasenta imzalı reklam filmi meraklısını güldürüyor.

Coca-Cola’yla LOL taksi keyfi

League of Legends tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de önü alınamaz bir süratle büyüyor. Coca-Cola Zero’ların üzerinde görüldükleri ilk günden beri LOL hayranlarının bir çırpıda isimlerini (Ziggs, Lux, Gnar, Teemo, Vi, Vayne, Ezreal, Blitzcrank, Orianna ve Twisted Fate) sıraladıkları şampiyonlar, oyuna yabancılar için “garip adamlar” olarak tanımlanıyor olabilir; ancak meraklısı için 20 RP (Riot Point) sunan Zero‘ların amacına ulaştığına şüphe yok.

Plasenta‘nın 20 RP hediyeli Coca-Cola Zero’lar için hazırlanan “Alayına İsyan, Kralına Penta” filmi de tam olarak bu hayran kitlesine hitap ediyor. Sihirdarlar Diyarı’nda geçen film LOL hayranı bir taksi şoförünün aracına aldığı öğrenciyle geçirdiği kısa süreli sohbeti konu alıyor. Oyundaki “lane”lere referansla trafik durumunu anlatan; oyuncuların birbirleriyle eşleşmelerini dengeli tutabilmek adına oluşturulmuş dereceli lig sisteminden (bronz, gümüş, altın, platinyum, elmas) dem vuran noob’lardan şikayetçi taksici, müşterisini bir parça ürkütmüş olacak ki yolculuk beklenenden bir miktar kısa sürüyor. LOL tutkunu taksicinin taksimetresi de duruma uyum sağlamış olsa gerek, yolculuğun faturasını 20 RP olarak gösteriyor.

Meraklısına keyifli bir 90 saniye vaat eden reklam filminin, pek spesifik hedef kitlesi dışındaki herkes için kriptik olduğunu söylemek mümkün.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.