MediaCat

Cem Yılmaz: Alo… Graham Bell mi?

Türk Telekom 2008 yılının ortasına kadar reklam kampanyalarında kullanacağı yeni ismi bugün saat 14’te Swiss Otel’de düzenlenen bir basın

Cem Yılmaz: Alo… Graham Bell mi?

Türk Telekom 2008 yılının ortasına kadar reklam kampanyalarında kullanacağı yeni ismi bugün saat 14’te Swiss Otel’de düzenlenen bir basın toplantısıyla duyurdu. Önümüzdeki yıl boyunca Cem Yılmaz’la çalışacaklarını açıklayan Türk Telekom Kurumsal İlişkiler Başkanı Ahter Kutadgu; şirketin hızla değiştiğini, 2006’daki yeniden yapılanma sürecinden sonra bu yılın Türk Telekom için potansiyeli performansa dönüştürme yılı olacağını söyledi. Yeni müşteri odaklı yaklaşımı, gelişen teknolojisi ve güçlü sosyal sorumluluk projeleriyle müşterileri ve toplumla ilişkisini geliştirmenin yanı sıra Türk Telekom’un kendisini daha etkin ve iyi ifade edebilmesini sağlamayı hedeflediklerini belirten Kutadgu, bu süreçte şirketlerine çok önemli katkılarda bulunacağını düşündükleri Cem Yılmaz’la bu nedenlerle anlaştıklarını söyledi. 2008 yılı sonuna kadar reklam ve kampanyalarda yer alması için Cem Yılmaz’la yola çıktıklarını, bu bağlamda sanatçının Türk Telekom’un ürünleri, kimliği ve hizmetlerinin tanıtımına önemli ölçüde katkısı olacağına inandıklarını belirtti.

Reklam dünyasında daha önce de çeşitli markalarla çalıştığını söyleyen Cem Yılmaz’ın “beni tanıyan insanların; bizim hattı biraz daha ucuz hale getirebilir misin, fazla ev telefonu var mı, yanında fazla hat var mı şeklinde beklentileri olabilir. Ancak bugün sizin için yalnızca YouTube’un internet dünyasında tekrar var olmasını sağlayabilirim” diyerek önünde bulunan sabit telefondan Graham Bell’i araması tüm gelenleri kahkahaya boğdu. “Türk Telekom’la boy ölçüşmem söz konusu değil, belki de hayatımda ilk kez bir markanın önüne geçemeyeceğim ve gerisinde duracağım” diyen Yılmaz, bu süreçte tüketiciyi beraberce memnun etmeye çalışacaklarını söyledi. Bir tüketici olarak, olan bitende kendisinin de söz sahibi olacağını ve tüketici haklarını da savunacağını söylemesi üzerine “gerçi biraz maksadımı aştım galiba, şimdi bir de telefonum falan kesilmesin” diyerek her zamanki gibi hem şirket sorumlularını hem de basın mensuplarını güldürdü. Cem Yılmaz Türk Telekom’un Türkiye’nin en önemli firmalarından birisi olmasının kendisine büyük bir sorumluluk yüklediğini belirterek “İletişim projeleri dahilinde Türk Telekom’un ürün ve hizmetlerini tanıtırken reklamın soğuk yüzü olmak yerine aynı zamanda bir Türk Telekom müşterisi olarak diğer müşterilerle bu ürün ve hizmetlerle ilgili bilgiyi paylaşan ve onları haberdar eden birisi olmayı tercih edeceğim” dedi.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.