Brand Academy’ye kayıtlar başladı

Brand Week Istanbul kapsamında üç gün sürecek Brand Academy ile pazarlama öğrencileri ve sektör duayenleri bir araya geliyor.

19.10.2016 - 17:35 | Sultan Öncü Arslanoğlu

Brand Academy'ye kayıtlar başladı

Yılın en ilham verici haftası Brand Week Istanbul’da bu yıl üç gün boyunca seminer rüzgârı esiyor. MediaCat’in bir sosyal sorumluluk projesi olarak başlattığı Brand Academy, bu yıl yenilenerek Marka Okulu işbirliğiyle üç günlük bir sertifika programı şeklinde hazırlandı. Pazarlama ve marka yönetimi alanlarına ilgi duyan öğrencilere yönelik hazırlanan ve üniversitelerin üçüncü ve dördüncü sınıflardaki öğrencilerinin ücretsiz katılabilecekleri programı, 9-11 Kasım 2016 tarihinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı Rumeli binasında takip edebilirsiniz.

Genç yeteneklere sektörden tüyolar

MediaCat bu yıl da iş hayatına yeni adım atacak öğrencileri ve genç yetenekleri unutmadı. Kendini geliştirmek isteyen gençlere, pazarlama iletişimi ve marka yönetimine yönelik temel bileşenleri tanıtmak amacıyla her yıl düzenlenen Brand Academy, bu yıl sektör duayenleri ile geleceğin profesyonellerini daha geniş bir zaman diliminde buluşturuyor.

Türkiye’nin dört bir yanından gelen pazarlama öğrencilerinin yanı sıra başarılarıyla ilham veren yerli ve yabancı önemli isimlerin ağırlanacağı program, dijitale evrilmiş pazarlama ve marka yönetimi dünyasındaki ana bileşenlerin şeffaf bir şekilde paylaşılabilmesi motivasyonuyla tasarlandı. Bu bağlamda Brand Academy, yaratıcılığın altın değerine sahip olduğu sektörde marka yönetimi ve strateji konusunda yeni bakış açılarına sahne olmakla birlikte içgörü, hikâye, yaratıcılık, medya, girişim ve staj başlıklarında önemli öngörüler ve tüyoları pazarlama dünyasıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

Kariyerini pazarlama üzerine inşa etmek isteyenler; hızına ayak uydurmanın zor olduğu bu dijital çağda, pazarlama ve marka alanına yönelik yenilikleri kaçırmak istemiyorsanız kontenjan dolmadan şimdiden kaydınızı yapın.

Brand Academy Sertifika Programı hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilir, programa kaydınızı şuradan yapabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.