MediaCat

Geleceği tasarlayanlar Brand Week Istanbul’da

EMEA Bölgesi’nin en büyük iş ve markalar dünyası buluşması Brand Week Istanbul’un yedincisi için geri sayım başladı. Etkinliğin bu yılki teması “Geleceği Tasarlamak”.

Geleceği tasarlayanlar Brand Week Istanbul’da

Türkiye pazarlama ve iletişim endüstrisini dünyanın en yaratıcı isimleri, fikirleri ve işleriyle buluşturmak hedefiyle ilk kez 2013 yılında gerçekleştirilen, EMEA Bölgesi’nin en büyük iş ve markalar dünyası buluşması Brand Week Istanbul’un 2019 teması belli oldu: Geleceği tasarlamak!

Etkinliğin bu yılki temasına ilişkin manifesto şöyle: Gelecek yarından değil, bugünden başlar. Bugünkü hayallerimiz, bugünkü emeğimiz ve bugünkü yatırımlarımız, geleceğin nasıl olacağını belirler. Hem insan hayatında hem de iş dünyasında “gelecek” öylesine güçlü bir zaman dilimidir ki elimizde henüz hiçbir somut veri olmasa da geçmişten daha güçlü bir motivasyon kaynağına, bir umuda dönüşür.

Geleceği tasarlayanlar Brand Week Istanbul'da

Brand Week Istanbul 2019’da umut dolu bir geleceği tasarlamanın yöntemlerini konuşacağız. Güzel bir gelecek yaratma iradesiyle ortaya çıkan hikâyeleri, inovasyonları, tasarımları, kişileri ve sosyal sorumluluk projelerini buluşturacağız. İnsan dostu, çevre dostu, yaratıcılık dostu bir gelecek yaratmak için markalar neler yapıyorlar? İlham verecek bir gelecek yolunda tüketicileri seferber etmek için ajanslar neler yapıyor? Peki ya tüketiciler, gelecek tasarımlarında onlar kendilerine nasıl bir rol biçiyorlar; iş dünyasından, toplumdan, birbirlerinden ve kamusal aktörlerden neler bekliyorlar?

Tüm bu sorular birbirinden değerli kanaat önderlerinin sahne alacağı Brand Week Istanbul’da yanıt bulacak. 6-8 Kasım 2019 tarihinde gerçekleşecek etkinliğin şimdiden kesinleşen konuşmacılarına göz atın:

John Zimmerman

Etkileşim Tasarımı Profesörü, Carnegie Mellon Üniversitesi

Feryal Özel

Astronomi ve Astrofizik Profesörü, Arizona Üniversitesi

Hossein Houssaini

Pe Advisor & Kurucu, Ho

Leo Macias

Global Chief Creative Officer, Laundry Service

Les Binet

Head of Effectiveness, Adam & Eve DDB

Sally Helgesen

Yazar, Liderlik Danışmanı

Serkant Ali Çetin

Fizik Profesörü, İstanbul Bilgi Üniversitesi

Yves Bergquist

AI Director of the Project on AI & Neuroscience in Media, USC Entertainment Technology Center

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.