Endüstrinin nabzı Brand Week Warm Up’ta atacak

BWI'da bir yenilik: Brand Week Warm Up oturumları.

28.10.2016 - 17:47 | Sultan Öncü Arslanoğlu

Endüstrinin nabzı Brand Week Warm Up'ta atacak

SALT Galata (Fotoğraf: Cemal Emdem)

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Brand Week Istanbul’un bu yılki yeniliklerinden biri de oturumlar halinde tasarlanan Brand Week Warm Up. 7-8 Kasım tarihlerinde SALT Galata’da gerçekleşecek etkinlikte yaratıcı endüstrilerdeki dönüşüme ışık tutan ve geleceğin tasarlanmasında pay sahibi olan gelişmeler sektörün merkezindeki isimlerce tartışmaya açılacak.

Endüstrinin şekillenmesinde rol oynayan etmenlerden marka güvenliği ve yeni teknolojilerle birlikte medyanın geleceğine kadar pek çok konunun şeffaflık esas alınarak tartışılması ve sorunların çözüme kavuşturulmasında fikir alışverişlerinin yapılmasına sahne olacak olan Brand Week Warm Up ile iki gün boyunca sektörün gündemine adeta ışık tutulacak. Yaşanan sorunların çözümüne dair deyim yerindeyse beyin fırtınasının yaşanacağı etkinlikte katılımcılar endüstriye dair gündemdeki meseleleri samimi bir ortamda sektör temsilcileriyle tartışma imkânı bulacaklar.

Ayrıca, dileyen katılımcılar, 8 Kasım Salı günü Salt Galata’daki Tek ve Çok sergisini rehber eşliğinde gezebilecekler.

Katılımın kontenjanla sınırlı olduğu Brand Week Warm Up’ın detaylı programına buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.