Atlas bebek reklama çıkıyor

Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan çiftinin sekiz aylık oğlu Atlas, bir organik mama reklamında oynayacak. Ünlü mama firmasının kampanya karşılığında yaklaşık 1 milyon YTL ödeyeceği konuşuluyor...

16.08.2007 - 09:32 | MediaCat

Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan çiftinin sekiz aylık oğlu Atlas, bir organik mama reklamında oynayacak. Ünlü mama firmasının kampanya karşılığında yaklaşık 1 milyon YTL ödeyeceği konuşuluyor.

Ünlü çift çocuklarının doğumundan itibaren art arda aldıkları bebek bezi ve bebek maması firmalarının reklam tekliflerine kayıtsız kalamadı. Gazetecilere açıklama yapan Gülben Ergen, 8 aylık Atlas bebeğin organik bir mama reklamında rol alacağını söyledi.

Atlas Bebek ile annesine bu reklam filmi karşılığında ne kadar ücret ödeneceği gizli tutulurken, magazin kulislerinde, Ergen’e 750 bin dolar (Yaklaşık 1 milyon YTL) ödeneceği konuşuluyor. Atlas bebek doğduğunda gazetelere sadece bir adet fotoğraf gönderen Ergen, “Oğlumun sadece anne babası ünlü. Atlas’ı PR malzemesi yapmam” demişti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.