MediaCat

Adios ve Nat Geo’dan maceralı tatil fırsatı

Yapı Kredi’nin seyahat kartları adios ve adios Premium kullanıcıları, National Geographic Channel ekibiyle beraber Amazon ve Tanzanya’da gizemli toprakları keşfe çıkıyor.

Adios ve Nat Geo’dan maceralı tatil fırsatı

Yapı Kredi ‘nin seyahat ettiren kredi kartları adios ve adios Premium, National Geographic Channel iş birliği ile kart kullanıcılarına Amazon ve Tanzanya’da 10’ar gün sürecek bir tatil kazanma fırsatı sunuyor.

1 Mart – 30 Nisan 2012 tarihleri arasında World Üye İşyerleri’nden 50 TL ve üzeri alışveriş yapan adios ve adios Premium kart sahipleri Mayıs ayında yapılacak çekilişe katılma hakkı yakalıyor.

Kampanya kapsamında adios kullanıcısı bir çift National Geographic ekibi rehberliğinde özel bir turla Peru’da Amazon Nehri’nin muhteşem doğasını keşfederken, adios Premium sahibi diğer şanslı çift ise Tanzanya’da safari yapma şansı kazanıyor. Kampanyaların tüm detaylarına adioscard.com, adiospremium.com web sitelerinden, facebook.com/YapiKrediadios ve facebook/natgeotvturkiye adresinden ulaşılabiliyor.

Yapı Kredi’nin seyahat kartı adios ayrıca, National Geographic Channel’ın “Bir Kalp Yaratmak”, “Tarihin Sırları: Alkatraz’dan Kaçış” gibi eşsiz ve en yeni belgesellerinin yer aldığı Nat Geo En Yeniler Kuşağı’na da sponsoru oldu.

Buna ek olarak, adios ve Nat Geo iş birliğinde yürütülen kampanya dahilinde hazırlanan Facebook yarışması kapsamında 8 hafta süreyle her hafta ilk 158 kişi özel Nat Geo hediyelerinin sahibi oluyor. Gezmeyi ve macerayı seven katılımcıların tek yapması gereken, 1 dakika içerisinde karşılarına gelecek fotoğraflarla ilgili soruları en hızlı ve en doğru şekilde cevaplamak. En yüksek puanı alan yarışmacılar National Geographic dergi üyeliğinden Nat Geo kalemlere kadar, özel hediyeler kazanma şansı elde edecek.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.