ACE of M.I.C.E. Ödülleri için geri sayım başladı

Etkinlik başvuruları 10 Kasım'a kadar kabul edecek.

06.11.2017 - 08:50 | MediaCat

ACE of M.I.C.E. Ödülleri başvuruları için geri sayım başladı

Kongre, toplantı ve etkinlik faaliyetlerinin sürdürülebilir büyümesine yön verme, sektörde hizmet veren kurum ve kuruluşlarda daha mükemmele ulaşma arzusu yaratma, MICE sektörü ile sektörden hizmet alan kurumsal şirketleri ödül gecesi aracılığı ile bir araya getirme ve de Türk kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün bilinirliğini küresel boyutta artırma hedefindeki ACE of M.I.C.E. Awards Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri, 9 Nisan 2018 tarihinde Zorlu PSM’de Turizm Medya Grubu (TMG) organizasyonunda altıncı kez düzenlenecek.

Etkinlikler, Etkinlik/Toplantı Yönetim Firmaları, Servis Sağlayıcılar ve Proje Uygulamaları, Toplantı Otelleri olmak üzere altı ana başlıkta 26 ayrı dalda değerlendirmenin yapılacağı ödüller için 2 Ekim 2017 tarihinde başlayan başvuru süreci 10 Kasım 2017 tarihinde sonlanacak. Miceodulleri.com üzerinden yapılan başvurular arasından, belirlenen kriterlere uygun olanlar kabul ediliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.