MediaCat

Sardis Ödülleri’ne başvurular uzatıldı

Finans sektöründe inovasyon ve pazarlama başarısını kutlayan Sardis Ödülleri’nde başvuru dönemi 3 Eylül’e kadar uzatıldı.

Sardis Ödülleri’ne başvurular uzatıldı

Finans dünyasının tüm bileşenlerinin buluşacağı, yenilikçi projelerin ve pazarlama başarılarının ödüllendirileceği Sardis Ödülleri’nde başvurular 3 Eylül tarihine kadar uzatıldı.

Bankalar, sigorta şirketleri, finansal teknoloji şirketleri, diğer finansal kuruluşlar, finans kuruluşlarıyla ortak proje geliştiren şirketler,  finansal olmayan kuruluşların inovasyon, kurum içi girişimcilik veya finans departmanları ve finansal kuruluşlara hizmet veren ajanslar tarafından hayata geçirilen en yenilikçi projelerin ve üstün pazarlama başarılarını kutlayan Sardis’e katılma şansı 3 Eylül’e kadar devam edecek.

MediaCat ev sahipliğinde gerçekleşecek Sardis Ödülleri’nde yarışacak projeler; myGini, Inc. Kurucusu ve CEO’su Mehmet Sezgin başkanlığındaki jüri tarafından değerlendirilecek. Yarışmaya 27 Ağustos 2020 – 27 Ağustos 2021 dönemi içerisinde hayata geçirilmiş ya da proje uygulamasının büyük kısmı bu tarihler arasında olan projeler katılabiliyor. Sardis Ödülleri’nde kazananlar, ödüllerine 30 Eylül’de düzenlenecek törenle kavuşacak.

Sardis Ödülleri’ne 3 Eylül 2021 tarihine kadar sardisawards.com üzerinden online katılım sağlayabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.